MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ PERVİN TÖRE "Yönetici, Öğretmen, Öğrenci ve Velilerle" ÇEVRİMİÇİ TOPLANTILARDA BULUŞUYOR

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, uzaktan eğitim süreci, EBA kullanımı ve planlanan telafi eğitim programıyla ilgili olarak il genelindeki idareci, öğretmen, öğrenci ve veliler ile çevrimiçi ortamda bir araya geliyor.
İL MÜDÜRÜMÜZ PERVİN TÖRE

Okulların tatil edildiği koronavirüsü salgını  sürecinde, öğrencilerin öğrenme kaybı yaşamamaları, eğitimden kopmamaları adına sürdürülen uzaktan eğitim ve planlanan telafi eğitimi konusunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre eğitimin sacayaklarıyla çevrimiçi ortamda her hafta bir araya geliyor.

Toplantılarda katılımcıların görüşlerini, istek ve beklentilerini, yapılan çalışmaları bire bir ağızdan dinleyen İl Müdürümüz, özellikle öğrencilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk ve heyecan duyduğunu belirtiyor.

Töre "Çocuklarımız, alışık olmadıkları bir süreçten geçiyorlar. Okullarından, öğretmen ve arkadaşlarından ayrı kalarak evlerine kapandıkları bu dönemi,  iyi bir şekilde değerlendiren öğrencilerimizi görmek beni çok mutlu ediyor. Çevrimiçi  görüşmelerimizde yazdığı hikâye kitabını, yaptığı resimleri benimle paylaşan, uzaktan eğitimin kendisine çok faydalı olduğunu söyleyen çocuklarımız oldu. Bu dönütler bana ayrı bir mutluluk ve keyif verdi. Tüm çabamız onların mutluluğu ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanması için.

Bakanlığımızın yürüttüğü  EBA uzaktan eğitime katkı sunmak ve çocuklarımızın eğitim olanaklarından maksimum faydalanmaları adına hep birlikte gayret ve çaba sarf etmekteyiz. Bizler onlara en iyi şekilde nasıl faydalı olabilirizin peşindeyiz.Emeği geçen tüm yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim." dedi.

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.