MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Pervin Töre'nin 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Kıymetli Meslektaşlarım; Uzun bir aradan sonra sizlerle kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerin de bu süreçte okullarınızı özlediğini konuşuyoruz, duyuyoruz ve hissediyoruz. Mart ayından bu yana ülkemizde sağlık çalışanları ile beraber en çok fedakarlıkta bulunan meslek grubu olmanız siz değerli meslektaşlarımızın ne kadar gurur duymanız gerektiğini gösteriyor. Gelmiş geçmiş en yüce, en değerli meslek olmanın hakkını bu zor süreçte de göstermiş olduğunuz gayret ve çabalarla bir kez daha gösterdiniz. Şahsım ve kurumum adına sizlere şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. 
İl Müdürümüz Pervin Töre'nin 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Kıymetli Meslektaşlarım,

Uzun bir aradan sonra sizlerle kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerin de bu süreçte okullarınızı özlediğini konuşuyoruz, duyuyoruz ve hissediyoruz. Mart ayından bu yana ülkemizde sağlık çalışanları ile beraber en çok fedakarlıkta bulunan meslek grubu olmanız, siz değerli meslektaşlarımızın ne kadar gurur duymanız gerektiğini gösteriyor. Gelmiş geçmiş en yüce, en değerli meslek olmanın hakkını bu zor süreçte de göstermiş olduğunuz gayret ve çabalarla bir kez daha gösterdiniz. Şahsım ve kurumum adına sizlere şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. 

Kıymetli meslektaşlarım, 24 Ağustos'ta başlayacak olan mesleki çalışma programlarında her zamanki gibi bizlere çok büyük görevler düşmektedir. Bu sefer göstereceğimiz gayret ve çaba farklı olacaktır. 31 Ağustos'ta başlayacak uzaktan eğitimle beraber, 21 Eylül'de yüzyüze eğitime geçmeyi planlamaktayız. Bu süreçte öğrenci ve velilerimizin yanlarında olduğunuzu hissettirmeniz, onlara destek ve örnek olmanız sonucunda çok özlediğiniz yavrularınıza kavuşma heyecanını yüz yüze yaşayacaksınız. 

Okullarımızda siz geliyorsunuz diye hazırlıklarımız başladı. Sizin ne kadar dikkat edeceğinizi bilsek de bir meslektaşınız olarak yine söylemekte fayda görüyorum. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymanız bizim için değerli olan siz değerli öğretmenlerimizi virüsten korumuş olacaktır. İnşallah okullarımızı birlikte açacağız. 

Sizlere, Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un, Valimiz Sayın Orhan Tavlı'nın selamlarını iletmek istiyorum. Sizlerin her zaman yanında olduklarını ifade ettiler. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize başarılar diler, tekrar yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederim.

 

       Pervin TÖRE

İl Milli Eğitim Müdürü

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.