MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Pervin TÖRE'nin Marmaris İlçe Programı

Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin TÖRE 2019/2020 Eğitim Öğretim yılının hazırlıklarını yerinde incelemek ve yeni eğitim öğretim yılının planlanması çalışmaları kapsamında 13 İlçemize gerçekleştirilecek olan İlçe Programlarına Marmaris İlçe ziyareti ile başladılar.   
İl Müdürümüz Pervin TÖRE'nin Marmaris İlçe Programı

 Marmaris İlçemizdeki Okullar Ziyaret Edildi

Marmaris İlçe Programında ilk olarak LGS 2019 sınavında elde etmiş oldukları derecelerle İlimiz resmi ortaokulları arasında " il birincisi " olan Aksaz Turgutreis İlk / ortaokuluna  ziyaret gerçekleştirildi. Bu ziyarette okul idarecileri ve öğretmenlere teşekkür eden Töre, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin başarılarının devamı temenni etti.

Okul ziyaretlerine Özel Türk Koleji okul kampüs yerleşkesi ziyereti ile devam edildi. Okul kampüsünde incelemelerde bulunan TÖRE burada Okul yöneticileri ve öğretmenleri ile bir araya geldi.

Atatürk İlkokulu'nu ve ardından Marmaris Ortaokulunu ziyaret eden TÖRE burada okul idarecileri ile görüştü. Okullarda incelemelerde bulunan TÖRE okul müdürlerine ve öğretmenlere başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmeleri temennisinde bulundu.

2019 2020 Eğitim Öğretim Yılını Planlama Toplantısı Yapıldı

Marmaris Öğretmenevi toplantı salonunda İlçe yöneticileri ve okul müdürleriyle geçtiğimiz yılın değerlendirilmesi ve 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının planlaması toplantısı gerçekleştirildi. Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan ve Okul İdarecilerinin el kitabı olarak hazırlanan YÖNETİCİ REHBERİ hakkında bilgi veren TÖRE "Her okul müdürümüzün baş ucu kitabı olması gereken YÖNETİCİ REHBERİ'nin  önemini vurguladı. Okul idarecilerimizin bu rehber kitabı okuması ve kendilerine yön gösterecek, başarıya taşıyacak adımları uygulamalarını tavsiye etti. Marmaris İlçesinin önümüzdeki eğitim öğretim yılında başarılarını daha üst sıralara taşımasını beklediğini belirten TÖRE okul müdürlerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

İlçe Programının sonunda İl Müdürümüz Pervin TÖRE Marmaris ziyaretinde kendilerine eşlik eden İlçe Müdürü Züleyha ALDOĞAN'a ve ilçe yöneticilerine teşekkür etti.


                                                       

07-08-201907-08-201906-08-201907-08-201907-08-201907-08-2019

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.