MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

3 Aralık Dünya Engelliler Günü, toplumsal farkındalığın artması, engelli bireylerimizin hayatlarını kolaylaştıracak yeni adımların atılması adına önemli bir tarihtir.

İnsanlık olarak beraberce yürüdüğümüz yaşam yolunda, engelli bireylerimizin haklarını korumak ve sosyal hayata tam anlamıyla katılımlarını sağlamak, sadece devletimizin değil toplum olarak hepimizin ortak sorumluluğudur.

Milli Eğitim ailesi olarak bizler de engelli yavrularımızın kendilerini her yönden geliştirebilmeleri, yarınlara umutla bakan mutlu bireyler olarak yetiştirilmeleri adına tüm gücümüzle çalışmakta olup onların hemen her alanda başarılı işlere imza atabildiklerini görmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Engellerin birlikte el ele sevgiyle aşılacağı inancıyla, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor; tüm engelli bireylerimize aileleri ve sevdikleriyle beraber sağlıklı, mutlu, huzur dolu bir yaşam diliyorum.   

 

Emre ÇAY

İl Milli Eğitim Müdürü

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.