İlimiz EBA´yı Kullanan İller Arasında Türkiye´de İlk Üçe Girmeyi Başarmıştır
![İlimiz EBA´yı Kullanan İller Arasında Türkiye´de İlk Üçe Girmeyi Başarmıştır](/meb_iys_dosyalar/2017_11/07091702_eba_e_kurs_ogrenci_basvurusu_son_tarih_ne_zaman_1498212118_8074.jpg)
Bakanlığımızın resmî içerik platformu olan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) gerek sunduğu güvenilir ve kaliteli e-içerikler sayesinde öğretmen ve öğrencilerimizin en büyük destekçilerinden biri haline gelmiştir. Bu kapsamda İlimiz,Türkiye genelinde öğretmen ve öğrenci kategorilerinin ortalamasında EBA´yı en fazla kullanan iller arasında ilk üçe girmeyi başarmıştır. İlimizde EBA´yı kullanmaya teşvik eden yöneticilerimiz, İl ve İlçe Fatih Projesi koordinatörlerine ve Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerine teşviklerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarının artarak devam etmesini temenni ederiz.