MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İngilizce Kitap Yazma Komisyonu

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında Türkiye genelinde ilk ve ortaokullarda okutulacak olan İngilizce ders kitaplarını hazırlamak için kitap yazma komisyonu oluşturuldu. Ortaokul öğrencileri için yazılan 6. Sınıf İngilizce Ders kitaplarının basımı gerçekleştirildi ve 2019 - 2020 Eğitim öğretim yılında okutulmak üzere tüm Türkiye'de okullara gönderildi. 
İngilizce Kitap Yazma Komisyonu

Muğla' nın çeşitli okullarında görev yapan öğretmenler tarafından hazırlanan ve basımı gerçekleşen ingilizce ders kitapları Tüm Türkiye'de öğrencilerimizin sıralarında veçantalarında yerini aldı.

 

Komisyon kuruldu

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında Türkiye genelinde ilk ve ortaokullarda okutulacak olan İngilizce ders kitaplarını hazırlamak için kitap yazma komisyonu oluşturuldu. 

 

Bakanlık onayladı

Komisyonda görevli İngilizce ve görsel sanatlar öğretmenleri tarafından hazırlanarak Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulunun onayına sunulan 4. Sınıf İngilizce Ders  Kitabı ve 6. Sınıf İngilizce Ders kitapları Bakanlık tarafından onaylandı. 

 

Kitaplar İlkokullara gönderildi

Ortaokul öğrencileri için yazılan 6. Sınıf İngilizce Ders kitaplarının basımı gerçekleştirildi ve 2019 - 2020 Eğitim öğretim yılında okutulmak üzere tüm Türkiye'de okullara gönderildi. 

 

Öğretmenlere Teşekkür Belgesi verildi

Kitap yazma komisyonunda görev alan ve kitabın hazırlanmasında emeği geçen öğretmenler Fatma DEMİRCAN, Gonca AKISKALI, Aysel BERKET, Ferdi GÜNAY, Tolga TANYEL , Nafize AĞIR Milli Eğitim Bakanlığı tarafından "Teşekkür Belgesi" ile ödüllendirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen ödül töreninde öğretmenlere belgelerini Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dr. Elif BAKAR ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE verdi..  

 

İl Müdürü TÖRE "Türkiye'nin geleceğine yön verecek olan öğrencilerimizin ders kitapları Muğla'nın öğretmenlerinin kaleminden çıkıyor olması çok anlamlı. Burada öğretmenlerimizibir kez daha kutluyorum." Muğla'yı eğitimde zirveye taşıyacak olan yenilikçi ve fark yaratan öğretmenlerimize vermiş oldukları özveriden ötürü bir kez daha teşekkür ediyorum dedi.

 

24-09-2019
24-09-201924-09-201924-09-2019

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.