MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“İnovatif Öğretmen, Girişimci Nesil”

Değerli Öğretmenim Projesi kapsamında Anadolu Vakfı Eğitmeni Doç.Dr.  Teoman Hekimoğlu tarafından Sosyal Girişimcilik eğitimi verildi.
“İnovatif Öğretmen, Girişimci Nesil”

Müdürlüğümüz ve Anadolu vakfı işbirliği ile yürütülen Değerli Öğretmenim Projesi kapsamında Anadolu Vakfı Eğitmeni Doç. Dr.  Teoman Hekimoğlu tarafından merkez ve ilçelerimizde görev yapan 261 öğretmenimize  Menteşe ve Fethiye ilçelerimizde Sosyal Girişimcilik eğitimi verildi. Anadolu Vakfı eğitimcisi tarafından verilen ve gün boyu devam eden eğitimlerde, ‘Sosyal Girişimciliğin Tanımı, Sosyal Girişimciliğin Dünü Bugünü, Türkiye’den Sosyal Girişimcilik Örnekleri, Dünyadan Sosyal Girişimcilik Örnekleri, Sosyal Girişimciliğin Geçmişe Açılan Penceresi, Proje Taslağı Hazırlama’ konularında bilgiler verildi.Projemiz kapsamındaki eğitimlerimiz Mart ayında İleri Seviye Sosyal Girişimcilik ve Nisan ayında Yetenek Yönetimi ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi ile devam edecektir.

26-02-201826-02-2018

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.