MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İŞİTME ENGELLİ MİLLİ EĞİTİM PERSONELİMİZDEN GURURLANDIRAN BAŞARI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, İşitme Engelliler Judo Türkiye Şampiyonasında 100 kg sıkletinde gümüş madalyayla dönen sporcumuz Milas Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Ahmet Türkmen'i makamında ağırladı.
İŞİTME ENGELLİ MİLLİ EĞİTİM PERSONELİMİZDEN GURURLANDIRAN BAŞARI

İl Milli Eğitim Müdürümüz, 25 Ocak 2020 tarihinde Kilis'te düzenlenen İşitme Engelliler Judo Müsabakasında Türkiye ikincisi olan Milas Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Ahmet Türkmen'i makamında ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette, işitme engelli sporcumuz Ahmet Türkmen, işaret dili kullanarak kendini ifade etti. Milli Eğitim Personeli Şefi Hüdaverdi Uzar'ın işaret dilini tercümesiyle yapılan görüşmede sporcumuz "10-21 Şubat 2020 tarihinde Balıkesir Bigadiç'te milli takıma davet edildiğini, 14-19 Nisan 2020 tarihlerinde Fransa'da düzenlenecek olan İşitme Engelliler Judo Şampiyonasına katılmak için çok çalıştığını, madalya ile dönüp ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil etmek istediğini belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz, Ahmet Türkmen'i  tebrik ederek kendisine başarılarının devamını diledi. İl Müdür Yardımcısı Ferman Akbulut'un hediye takdimi sonrasında Bodrum Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz, Ula Milli Eğitim Müdürü Değer Topuz, Menteşe Milli Eğitim Müdürü Soner Kaya ve Şube Müdürü Ünsal KORKUT ve sporcumuz ile günün anısına fotoğraf çekimi gerçekleşti.

07-02-202007-02-202007-02-2020

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.