MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KASIM AYI OKUL GÜVENLİĞİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı "3.Okul Güvenliği Değerlendirme Toplantısı" Sayın Valimiz Esengül CİVELEK'in başkanlığında, valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.
KASIM AYI OKUL GÜVENLİĞİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Muğla Valisi Esengül CİVELEK başkanlığında yapılan toplantıya; Vali Yardımcısı Mehmet Suphi OLCAY, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Ergün CEBECİ, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat DİLBEROĞLU,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin TÖRE, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, 13 ilçenin her birini temsilen okul müdürleri, okul aile başkanları ve öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin TÖRE sunumunda, şoför eğitimleri, okul güvenlik kameraları, bağımlılıkla mücadele, Geleceğe Nefes-11 Milyon Fidan Kampanyası, "Okullar Arası Farklılıkların Azaltılmas Projesi" hakkında yapılan çalışmaları aktardı. İl Milli Eğitim Özel Büro öğretmeni Dr. Buket BALLIEL ÜNAL ise İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve paydaş kurumlarla gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili bilgiler verdi.

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında il genelinde öğrenci, öğretmen ve velilerin daha güvenli ve huzurlu bir eğitim-öğretim geçirmelerini sağlamak amacıyla okullar ile yakın çevrelerinde alınacak tedbirler görüşüldü. Toplantı, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

 

28-11-2019

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.