MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KORONAVİRÜS BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Menteşe Halk Sağlığı Müdürlüğü iş birliği ile "Koronavirüs Koruma Ve Kontrol Önlemleri" konulu, bilgilendirme toplantısı Menteşe'de verilmeye başladı.
 KORONAVİRÜS  BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Çin Halk Cumhuriyeti'nin Wuhan kentinde görülerek hızla tüm dünyaya yayılan koronavirüs (Covid-19) enfeksiyonu ve diğer solunum virüslerinin neden olduğu solunum yolu hastalıklarından korunmak amacıyla, Müdürlüğümüze bağlı tüm okul ve kurumlarda gerekli önlemlerinin alınması, gerekli çalışmaların başlatılıp eksiksiz uygulanması, temizlik ve hijyen şartlarının hassasiyetle yerine getirilmesi amacıyla bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Menteşe Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşen toplantıya; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ferman Akbulut, Menteşe Milli Eğitim Müdürü Soner Kaya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Veli Bozkurt, Menteşe'deki tüm okul  müdürleri ve okul sağlığı ekibinden birer öğretmen katıldı.

Menteşe İlçe Halk Sağlığı Dr. İlkay Karaşahin Akça tarafından yapılan sunumda "Yeni Koronavirüs  (2019-nCoV) Enfeksiyonu ve  Korunma Yolları"  hakkında bilgi verildi.

Bilgilendirme toplantıları, tüm ilçelerimizde gerçekleştirilecek olup İlçe Halk Sağlığı Müdürlükleri iş birliği ile yürütülecektir.

 

10-03-202010-03-202010-03-202010-03-202010-03-2020

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.