MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Marmaris Eğitim Çalıştayı Toplu Fotoğraf Çekiminin Ardından Sona Erdi
![Marmaris Eğitim Çalıştayı Toplu Fotoğraf Çekiminin Ardından Sona Erdi](/meb_iys_dosyalar/2017_03/05215726_17098291_1921496551420038_8855994270052030046_n.jpg)
04-05 Mart 2017 tarihleri arasında Marmaris ilçemizde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirilen "Marmaris Eğitim Çalıştayı" katılımcıların toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.