MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce "Bayrağımın Altında Ne Var" Projesi Tanıtıldı
![Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce "Bayrağımın Altında Ne Var" Projesi Tanıtıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_12/03233126_24232708_2059661397603552_1765963337071947779_n.jpg)
İlimiz Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Bayrağımın Altında Ne Var?” Projesinin tanıtım programı Sayın Valimiz Esengül CİVELEK ile İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ´nin katılımı ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.