MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

Müdürlüğümüz tarafından, Muharrem ayı vesilesiyle aşure etkinliği gerçekleştirildi. Menteşe Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen etkinliğe, eğitim camiası başta olmak üzere çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, çalışanları ve vatandaşlar katıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre Çay, etkinliğe katılanlara aşure ikramında bulundu.

Birlik, beraberlik ve bereket ayı olan Muharrem ayı münasebetiyle, Müdürlüğümüz koordinasyonunda Türkiye'nin ve Muğla'nın turizm alanında AR-GE merkezi okulu olan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde aşure etkinliği düzenlendi. Meslek lisesinin usta öğreticileri, öğretmen ve öğrencileri tarafından özenle hazırlanan aşureler, etkinliğe katılan vatandaşlara ikram edildi.

Okul bahçesinde kurulan stantlarda aşure kazanlarının açılışını İl Müdürümüz Sayın Emre Çay yaptı. Etkinliğe katılan vatandaşlara aşure ikramında bulunan İl Müdürümüz Sayın Emre Çay, "Öncelikle Muharrem ayının Muğla'mız, ülkemiz ve tüm İslam coğrafyası için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu vesileyle bugün aşure etkinliğinde eğitim camiamızla, kamu kurum ve kuruluşlarımızın çalışanlarıyla ve hemşerilerimizle bir araya geldik. Aşure; bolluk, bereket ve paylaşmanın simgesidir. Muharrem ayının da, birlik beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyor, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

12-08-202212-08-202212-08-202212-08-2022

12-08-202212-08-202212-08-2022

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.