MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUĞLA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AİLESİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünce, Menteşe Öğretmenevinde İl Milli Eğitim personeline iftar programı düzenlendi.
MUĞLA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AİLESİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

İftar programına, İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Serap Aksel, Ferman Akbulut, Hasan Arslan, şube müdürleri ve kurum çalışanları katıldı.

Menteşe Öğretmenevinde düzenlenen iftar programı, ney ve kanun eşliğinde müzik dinletisi ile başladı. Ardından Hafız Hasan Kaan Deniz tarafından Kur'an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi. Ezanın okunmasıyla birlikte başlayan iftar yemeğinin ardından hep birlikte yemek duası edildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, Muğla İl Milli Müdürlüğü olarak büyük bir aile olduklarını belirterek birlik ve beraberlik içinde böylesine anlamlı etkinliklerde bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Yaklaşık bir yıla yakın süredir Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevde olduğunu ilk defa toplu bir şekilde bir araya gelme imkânı bulduklarını söyleyen İl Müdürümüz Emre Çay, "Sizlerle birlikte çalışmaktan son derece memnunum. Göstermiş olduğunuz gayret ve çaba için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bir işe nasıl başladığınız değil o işi nasıl tamamladığınız önemlidir. Bu nedenle insani ilişkilerimize dikkat ederek kırmadan, incitmeden, kurumumuza yakışır hal ve tavır içinde olmaya özen göstererek işimizi layıkıyla yapmaya çalışmalıyız. Yolun başındayız ama bir gün sizlerle vedalaşırken de bugün olduğu gibi iyi bir şekilde, birbirimizde güzel intibalar bırakarak vedalaşmayı diliyorum." dedi.

Tüm personelin aileleriyle birlikte şimdiden Ramazan Bayramını da tebrik eden İl Müdürümüz Çay, pandeminin etkisini yitirmeye başladığı bu günlerde böyle organizasyonlarda tekrar bir araya gelmeyi ümit ettiğini söyledi.

100 kişinin katılım sağladığı iftar programı müzik dinletisinin ardından sona erdi.

21-04-202221-04-202221-04-202221-04-202221-04-202221-04-202221-04-2022

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.