MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MUĞLA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE GEKA ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI
![MUĞLA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE GEKA ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI](/meb_iys_dosyalar/2020_02/10120934_IMG_5942.jpg)
Muğla Milli Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan ve Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenmeye hak kazanan "Muğla Mesleki Eğitimi Geliştirme Erasmus+ Eğitimi" ile "Muğla Yapay Zekâyı Öğreniyor" protokolleri; İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ferman Akbulut, Menteşe Milli Eğitim Müdürü Soner Kaya, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Uzmanı Mehmet Yasin Kartal tarafından imzalandı.