MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUĞLA ÖZEL EĞİTİM İŞ UYGULAMA OKULU ZİYARETİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" etkinlikleri kapsamında, Muğla Özel Eğitim İş Uygulama Okulunu ziyarette bulundu.
MUĞLA ÖZEL EĞİTİM İŞ UYGULAMA OKULU ZİYARETİ

Gerçekleşen okul ziyaretinde, İl Müdürümüz Pervin Töre, öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenler odasında, sosyal mesafe gözetilerek yapılan toplantıda, pandemi sürecine değinen İl Müdürümüz, öğretmenleri sağlıklı bir şekilde karşısında görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Töre, "3 Aralık Engelliler Günü'nde, engelli çocuklarımıza emek veren emektarlar ve asıl bu işin alandaki sahibi olarak özverinizden dolayı hepinize teşekkür etmeye, sizleri kutlamaya geldik. İyi ki varsınız." dileklerinde bulundu. Töre, istek ve önerileri olan öğretmenleri her zaman dinlemeye, anlamaya hazır olduğunu belirtti.

İl Müdürümüz Töre, uzaktan eğitim sürecinde, özel öğrencilerimiz için hazırlanan ders kitabı ve materyallerin, öğrencilerimizin evlerine ulaştırılacağı müjdesini vererek okul ziyaretini noktaladı.

03-12-202003-12-202003-12-202003-12-2020

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.