MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYENLERİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZLE BULUŞUYOR

Müdürlüğümüzün yürüttüğü "Muğla Öğretmen Akademisi Projesi" kapsamında; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenecek olan "Yeni Kuşakla Beden Eğitimi" çevrim içi etkinlikleriyle, beden eğitimi öğretmenlerimizi buluşturuyoruz.
 MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYENLERİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZLE BULUŞUYOR

Müdürlüğümüzün yürüttüğü "Muğla Öğretmen Akademisi Projesi" ile öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi iş birliğinde gerçekleştireceğimiz çevrim içi etkinliklerinde, MSKÜ Beden Eğitimi ve Spor Bölümünde görev yapan akademisyenlerimiz, kendi uzmanlık alanlarındaki bilgi ve tecrübelerini, ilimizde görev yapan beden eğitimi öğretmenlerimizle paylaşacaklar. Öğretmenlerimiz kendilerini mesleki yönden geliştirme imkanı bulurken Z Kuşağına yönelik farklı eğitim modelleri ve farklı etkinliklerle tanışacaklar. Eğitimlere, beden öğretmenlerimizin yanı sıra okul/kurum yöneticileri de katılabilecek.

18-21 Ekim tarihlerinde, saat 20.00-21.00 arası gerçekleştirilecek olan eğitimlere başvurular, Muğla Öğretmen Akademisi WEB portalı üzerinden yapılabilecek.

Başvuru için

https://muglaarge.meb.gov.tr/projeler/ogretmenakademisi/tum-kurslar tıklayınız.

 

AKADEMİSYENLER VE EĞİTİM KONULARI


Dr. Lale YILDIZ ÇAKIR  "Psikolojik Bir DNA: Mizaç  Dokuz Tip Mizaç Modelli Eğitim"  (18 Ekim 2021)

 

Öğretim Görevlisi Zeynep AYDOĞAN "Yeni Kuşakla Beden Eğitim i- Spor Yarışmaları ve Olimpiyat Deneyimleri Paylaşımı" (19 Ekim 2021)

 

Doç. Dr. Halil Evren ŞENTÜRK "Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni 4.0 Z Kuşağı İle İlişkiler" (20 Ekim 2021)

 

Doç. Dr. Ender ŞENEL "Çocuklarda ve Gençlerde Fair-Play Eğitimi: Etkinlik Örnekleri" (21 Ekim 2021)

01-10-2021

 

           

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.