MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUĞLA'DA EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER YARIŞIYOR

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen 'Eğitimde İyi Örnekler' yarışmasında il değerlendirme süreci başladı. İl genelinde 313 örnek proje, en iyi olmak için yarışıyor.
MUĞLA'DA EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER YARIŞIYOR

445 proje ile rekor başvuru gerçekleşti.

Milli Eğitim Bakanlığının insan kaynağının verimli kullanılması ve hakkaniyetli bir şekilde ödüllendirilmesi, eğitim ortamları ve insan kaynaklarının geliştirilmesi ve yenilikçi uygulamalara imkân sağlanması amacıyla bu sene dördüncüsü düzenlenen Muğla Eğitimde İyi Örnekler Yarışması'na, 11 farklı alandan 445 başvuru gerçekleştirilerek rekor seviyeye ulaşıldı.

Okul/kurumlarda sürekli gelişim vizyonuna sahip güvenilir ortamların oluşturulması, bu ortamlarda iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, okullar arası başarı farkının minimize edilmesi, yaygınlaştırılması ve diğer okul/kurumlar tarafından model alınmasını sağlamak amacıyla düzenlenen Eğitimde İyi Örnekler Yarışması'nda değerlendirme süreci başladı.

İlçe Tasnif Kurulu, İl Değerlendirme Kurulu ve Saha Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendirmelerin yapıldığı yarışma sürecinin ilk aşaması olan İlçe Tasnif Değerlendirme süreci tamamlanmış olup 313 başvurunun il değerlendirme süreci halihazırda devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.