MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUĞLA'DA HAYIRSEVERLERİMİZ EĞİTİME KATKI SUNMAYA DEVAM EDİYOR

Hayırseverlerimizin her dönem eğitime sundukları katkı, pandemi döneminde de aralıksız devam ediyor. Eğitime sevdalı değerli hayırseverlerimiz sayesinde, Milas'ta bir ilkokul, Dalaman'da ise birer ilkokul, ortaokul ve atölye ile 1'i özel eğitim anaokulu olmak üzere toplam 3 anaokulu eğitime kazandırılacak.  
MUĞLA'DA HAYIRSEVERLERİMİZ EĞİTİME KATKI SUNMAYA DEVAM EDİYOR

Hayırseverlerimiz tarafından Dalaman ve Milas ilçelerinde yapılacak olan okullar için Muğla Valisi Orhan Tavlı himayelerinde, protokol imzalandı.

Muğla Valiliğinde düzenlenen protokol törenine; Vali Orhan Tavlı, Vali Yardımcısı Onur Kökçü, Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, Milas Kaymakamı Eren Arslan, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Dalaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Taner Şen, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve hayırseverler katıldı.

Vali Orhan Tavlı hayırseverleri makamında ağırladıktan sonra valilik toplantı salonunda protokol ve hayırseverlerin katılımıyla, Dalaman ve Milas ilçelerinde yapılacak olan okullar için protokol imzalandı.

İmzalanan protokolle Hayırsever Meryem Küçük tarafından Dalaman İlçesi, Kargınkürü Mahallesinde 60 öğrencinin öğrenim gördüğü 2 derslikli ilkokul bahçesine, 4 derslikli ilkokul; Hayırsever Safiye Karagöz tarafından Milas ilçesi, Boğaziçi Mahallesine 8 derslikli ilkokul ile 8 derslikli ortaokul; Hayırsever Mehmet Oklu tarafından Milas ilçesi Ören Mahallesine 3 derslikli atölye ve anasınıfı; Hayırsever Ahmet Murat Akgün tarafından Milas ilçesi Selimiye Mahallesine 4 derslikli özel eğitim anaokulu ve 4 derslikli anaokulu binası yapılması kararlaştırılmıştır.

01-10-202001-10-202001-10-202001-10-2020

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.