MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler Sinema İle Buluşuyor

Öğrenciler Sinema İle Buluşuyor

      Bakanlığımız, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) arasında sağlanan iş birliğiyle öğrencilerimizde ve toplumda milli ve kültürel değerler yönünden farkındalık oluşturmak, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek öğrencilerimizi hayata hazırlamak, kültürel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunmak, öğrencilerin hayal gücünü geliştirmesine imkan sağlamak, anı kültürü oluşturmak ve çevresine daha duyarlı bireyler yetiştirmek amacıyla imzalanan “Öğrenciler Sinema ile Buluşuyor Etkinliği İş Birliği Protokolü” kapsamında Müdürlüğümüz Toplantı Salonu´nda toplantı yapıldı.  

 

     “Öğrenciler Sinema ile Buluşuyor Etkinliği” kapsamında izlenmesi uygun görülen 5 film için, 16.771 öğrencinin okuldan sinema salonlarına, sinema salonlarından okullara taşınarak 9  haftalık sürede öğrencilerin  sinema ile buluşmalarının sağlanması planlanmaktadır.

 

19-10-201719-10-201719-10-2017

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.