MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİMİZİN BÜYÜK BAŞARISI

"Özel MEF Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi Ortaokullar Arası Fen Bilimleri, Matematik, Sosyal Bilimler ve Yazılım-Kodlama Yarışmasında" Muğla Özel Yönelt Koleji öğrencisi Aras Akçakoyun, sosyal bilimler alanında hazırladığı "Kanuni Yolu Su Sarnıçlarının Araştırılması"  projesiyle Türkiye birincisi oldu.
ÖĞRENCİMİZİN BÜYÜK BAŞARISI

Özel MEF Okulları Fen ve Teknoloji Lisesinin Türkiye'deki resmi ve özel ortaokul öğrencileri arasında çevrim içi düzenlediği "Ortaokullar Arası Fen Bilimleri, Matematik, Sosyal Bilimler ve Yazılım-Kodlama Yarışması" sonuçları belli oldu.

Türkiye'deki ortaokullar arası düzenlenen proje yarışmasında, Muğla Özel Yönelt Koleji öğrencisi Aras Akçakoyun, biyoloji öğretmeni Mehmet Ali Onaran danışmanlığında hazırladığı "Kanuni Yolu Su Sarnıçlarının Araştırılması" konulu sosyal bilimler alanındaki projesiyle Türkiye birinciliği elde etti.

Bize bu gururu ve mutluluğu yaşatan Muğla Özel Yönelt Koleji öğrencisi Aras Akçakoyun'u ve öğrencimize rehberlik yapan, özverili çalışmalar sergileyen biyoloji öğretmeni Mehmet Ali Onaran'ı tebrik ediyoruz.

25-05-202125-05-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.