Öğretmenimiz eTwinning Kapsamında Malta´ya Gidiyor
Marmaris İlçesi Beldibi Sıtkı Zaralı Ortaokulu Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Erkan MERT, Türkiye’ yi ve ilimizi temsilen “Dijital Okuryazarlık Kapsamında Kültürel Çeşitliliğin Kutlanması” seminerine katılacaktır.![Öğretmenimiz eTwinning Kapsamında Malta´ya Gidiyor](/meb_iys_dosyalar/2018_04/13143023_erkan_mert.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan eTwining projesi kapsamında Avrupa’ da e-okul eşleşmesi ve öğretmen eğitiminin yaygınlaştırılması amacıyla, 19-21 Nisan 2018 tarihlerinde Malta’ da yapılacak olan “Dijital Okuryazarlık Kapsamında Kültürel Çeşitliliğin Kutlanması” konulu irtibat seminerine Türkiye’den 5 öğretmenimizin katılması uygun görülmüştür. İlimiz Marmaris İlçesi Beldibi Sıtkı Zaralı Ortaokulu Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Erkan MERT, Türkiye’ yi ve ilimizi temsilen seminere katılacaktır.
Öğretmenimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.