MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLER ARASI ÇEVRİMİÇİ SATRANÇ TURNUVASI

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Müdürlüğümüz ve Türkiye Satranç Federasyonu Muğla İl Temsilciliği işbirliğinde 25 Kasım 2020 günü saat 20.20'de Öğretmenler Günü Çevrimiçi Satranç Turnuvası düzenleniyor.
ÖĞRETMENLER ARASI ÇEVRİMİÇİ SATRANÇ TURNUVASI

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Müdürlüğümüz ve Türkiye Satranç Federasyonu Muğla İl Temsilciliği işbirliği içerisinde 25 Kasım 2020 günü saat 20.20'de Öğretmenler Günü Çevrimiçi Satranç Turnuvası düzenlenecektir.

Turnuvaya Kayıt Olabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Turnuva yönergesine erişmek için tıklayınız.

Turnuva Kayıt Sayfası için tıklayınız.

Turnuva Katılımcı Grup Sayfası için tıklayınız.

Turnuvaya Katılım linki için tıklayınız.

 

KATILIM ve BAŞVURU

2.1 Turnuvaya sadece Muğla ve ilçelerinde görev yapan öğretmenler katılabilir.

2.2 Turnuvada sporcular tek kategoride yarışacaktır.

2.3 Sporcular https://www.chess.com/ adresinden ücretsiz olarak kullanıcı adı oluşturduktan sonra veya var olan kullanıcı adları ile https://turnuvakayit.tsf.org.tr/online/9hOT4Xl0zefY1yRr adresinden çevrim içi kayıt yaptırmalıdır.

2.4 Çevrim içi kayıt sırasında, sporcuların chess.com'da oluşturdukları kullanıcı adlarını yazmaları zorunludur. Uygun olmayan kullanıcı adına sahip olan sporcuların kayıtları silinecektir.

2.5 Çevrim içi kayıt işlemini tamamlayan sporcuların https://www.chess.com/club/mugla-2020-24kasim-ogretmenlergunu grubuna (kulübüne) katılabilmeleri için chess.com dan gelen daveti kabul etmeleri gerekmektedir.

2.6 Turnuvaya katılım işlemini tamamlamış (md. 2.3-2.4-2.5) sporcular, turnuva başlamadan bir saat önce chess.com'da katılmış oldukları kulüpte aktif olacak turnuva bağlantısından https://www.chess.com/live#t=1734256 "TURNUVAYA KATIL" butonuna tıklamalıdır.

2.7 Turnuvaya katılım ve bu süreçteki üyelikler ücretsizdir.

 

Tüm katılımcılara teşekkür eder, başarılar dileriz.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

 

20-11-2020

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.