MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLER İÇİN GENEL KÜLTÜR VE BİLGİ YARIŞMASI

Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilimizde görev yapan öğretmenlerimiz arasında "Genel Kültür ve Bilgi Yarışması" gerçekleştiriliyor. Ramazan ayı boyunca her akşam çevirimiçi canlı olarak yapılacak yarışmalar KAHOOT uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.  
ÖĞRETMENLER İÇİN GENEL KÜLTÜR VE BİLGİ YARIŞMASI

Muğla'da görev yapan öğretmenlerimiz, Ramazan ayı boyunca (29 Nisan-22 Mayıs arası) devam edecek olan genel kültür ve bilgi yarışmasıyla hem bilgilerini sınayacak hem de heyecanlı ve eğlenceli dakikalar yaşayacaklar. 20 sorudan oluşacak bilgi yarışması; müzik, resim, spor, tarih, edebiyat, matematik gibi pek çok alanı kapsayacak.

Hafta içi her akşam saat 22.15 ile 23.00 arasında yapılacak olan yarışmaya katılmak isteyen öğretmenlerimizin, öncelikle KAHOOT uygulamasını cep telefonlarına veya tabletlerine indirmesi gerekiyor.

Her akşam Müdürlüğümüzün iletişim kanallarında (kurumsal web adreslerimizde, Okul Evimde Portalında, sosyal medya hesaplarımızda) öğretmenlerimizin yarışamaya katılımlarını sağlayacak bir pin kodu yayınlanacak. Öğretmenler bu pin kodu ile KAHOOT uygulaması üzerinden giriş yaparak yarışmaya katılabilecekler.

Günlük katılımcı sayısı 2000 kişi ile sınırlı olup yarışma kodu ile giriş yapan ilk 2000 öğretmenimiz, yarışmaya katılmaya hak kazanacak.

Sonuçlar ise yarışma ile aynı gün Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Evimde Portalında duyurulacak. Duyurularda yarışmada dereceye giren ilk 10 öğretmenimizin ismi yer alacaktır.

 

Detaylı bilgi ve yarışma kılavuzu için okulevimde portalını ziyaret ediniz.

 

29-04-2020

 

 

 

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.