MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERİMİZLE VALİLİK MAKAMINA ZİYARET

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Muğla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Hasan ARSLAN, Öğretmenlerimiz Ruhi BEKTAŞ, Ayşenur ASICI ve Aytaç DOĞAN ile birlikte Muğla Valimiz Sayın Esengül CİVELEK Makamında ziyaret edildi.
ÖĞRETMENLERİMİZLE VALİLİK MAKAMINA ZİYARET


 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muğla Valisi Esengül CİVELEK, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı. Öğretmenlik mesleğinin dünyanın en kutsal ve saygın mesleği olduğunu dile getiren Vali CİVELEK, "Yeni nesilleri bilgi seviyesi yüksek, yeniliklere açık, özgüven sahibi, milli ve manevi değerleri benimsemiş bireyler olarak geleceğe hazırlayan değerli öğretmenlerimize; sevgi, hoşgörü ve sabır dolu fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum." diye konuştu.
Ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan ARSLAN ise "Öğretmenler Günü" dolayısıyla düzenlenecek etkinlikler hakkında Vali CİVELEK'e bilgi verdi.

22-11-201922-11-201922-11-2019

 

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.