MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIN ERASMUS AKREDİTE BAŞVURULARI 6 MAYIS'TA SON

2021 dönemi için, konsorsiyum ortağı olmak isteyen ve faaliyetlerimize katılmak isteyen okullarımız, Müdürlüğümüzce oluşturulan Muğla Akreditasyon Portalı'na (MAP) 6 Mayıs 2021 saat: 23:59' a başvuru yapabilirler.  
OKULLARIN ERASMUS AKREDİTE BAŞVURULARI 6 MAYIS'TA SON

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından okul eğitim alanında akredite olan Müdürlüğümüz, 2021-2027 yılları arasında devam etmesi planlanan Erasmus+Akreditasyon çalışmalarına başladı. Bu kapsamda, Müdürlüğümüzce Muğla Akreditasyon Portalı (MAP) oluşturuldu.

Ayrıca 30 Nisan 2021'de akreditasyon ağımıza katılarak Erasmus imkanlarından faydalanmak isteyen resmi ve özel tüm okullarımıza yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

2021 dönemi için, konsorsiyum ortağı olmak isteyen ve faaliyetlerimize katılmak isteyen okullarımızın başvuruları devam etmektedir. Başvurular Muğla Akreditasyon Portalı (MAP) sistemi üzerinden 6 Mayıs 2021 saat 23.59'a kadar gerçekleştirilecektir. Okullarımızın konsorsiyum ortakları bu portala yapacakları başvurular sonucunda belirlenecektir.

Başvuruların, programın öncelikleri ve amaçlarına yönelik olarak yapılabilmesi için Muğla Mem Erasmus+ Akredistasyon Başvuru Rehberi yayınlanmıştır.

Muğla Akreditasyon Portalı  için TIKLAYINIZ.

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.