MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Orman Haftası ve Ağaç Bayramı etkinlikleri kapsamında Menteşe Şehit Mehmet Çetin Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde Ağaç Dikimi Gerçekleştirildi
![Orman Haftası ve Ağaç Bayramı etkinlikleri kapsamında Menteşe Şehit Mehmet Çetin Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde Ağaç Dikimi Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2017_03/27223658_17554149_1932981793604847_5247355191054819517_n.jpg)
Orman Haftası ve Ağaç Bayramı etkinlikleri kapsamında Menteşe Şehit Mehmet Çetin Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda Sayın Valimiz Amir ÇİÇEK ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ´nin katılımı ile Satranç Turnuvası ve Slogan Yarışması dallarında dereceye giren öğrencilere düzenlenen ödül töreninin ardından okul bahçesine 9 ayrı türde 1200 adet orman ağacı ve süs bitkisi fidanının dikimi gerçekleştirildi.