MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Proje Döngü Yönetimi (PCM) ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı”

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Yaşamboyu Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapan Şube Müdürlerine yönelik 12 – 20 Kasım tarihlerinde 24 saat/kişi “Proje Döngü Yönetimi (PCM) ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı” eğitimi gerçekleştirilmiştir. Bu eğitim, karar verici pozisyondaki amirlerin yönetim, organizasyon, sorun analizi tekniği, ve isabetli karar alma gibi işleyişte ihtiyaç duyulan konularda bilgi ve deneyimlerini arttırmayı amaçlamıştır.
“Proje Döngü Yönetimi (PCM) ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı”

Yaşamboyu Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Prof. Dr. Kenan GÜLLÜ tarafından verilen eğitime Su Ürünleri Fakültesi öğretim elemanı Araştırma Görevlisi Rifat TEZEL yardımcı eğitmen olarak katkı sağlamıştır.

Eğitime katılan 11 Müdüre sertifikaları, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE, Yaşamboyu Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Prof. Dr. Kenan GÜLLÜ ve Merkez Müdür Yardımcıları Öğretim Görevlileri Ümit MANAT ile Bünyamin ŞEN’in katılımıyla düzenlenen törenle verildi. Düzenlenen törende söz alan kursiyerler eğitimden duyduğu memnuniyeti belirtirken, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Yaşamboyu Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü kurumlar arası işbirliğinin artarak devam etmesi yönünde ortak görüş bildirdiler.

26-12-201826-12-201826-12-201826-12-201826-12-2018

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.