MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Reversi Şampiyonu Müdürlüğümüzde
Bu yıl 2'incisi düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Şampiyonası'nda Reversi oyununda 1. olan Bodrum İlçesi Gölköy Ahmet Naci Coşkunoğlu Ortaokulu. 6. sınıf öğrencisi Sevban Ali ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek Müdürümüz Pervin TÖRE ile görüştü. Akıl ve zeka oyunlarında göstermiş olduğu başarıdan dolayı öğrencimizi tebrik eden TÖRE, öğrencimizin başarılarının devamını diledi.![Reversi Şampiyonu Müdürlüğümüzde](/meb_iys_dosyalar/2019_05/14142635_WhatsApp_Image_2019-05-13_at_17.08.18_1.jpg)