MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyon Öğretmenlerimizden Asker Selamı

Türkiye Öğretmenler Kupası Turnuvası Bölge Finallerinde İlimizi temsil eden Bodrum Masa Tenisi Erkek Takımımız Bölge Şampiyonu oldular. Öğretmenlerimiz madalyalarını asker selamı vererek aldılar.
Şampiyon Öğretmenlerimizden Asker Selamı

 

Türkiye Öğretmenler Kupası Turnuvası Bölge Finallerinde İlimizi temsil eden Bodrum Masa Tenisi Erkek Takımımız Bölge Şampiyonu oldular. Öğretmenlerimiz madalyalarını asker selamı vererek aldılar.

Türkiye Öğretmenler Kupası Finalleri

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Spor Federasyonlarının iş birliğinde 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle "Türkiye Öğretmenler Turnuvası" yapılıyor. Turnuva kapsamında ilimiz  genelinde öğretmenlerimiz, salon futbolu, basketbol, voleybol ve masa tenisi branşlarında yarışmak üzere takımlarını oluşturdular. 7- 16 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılan ilçe müsabakaları ile "temsilci ilçe takımları" belirlendi. İlçe müsabakaları sonucunda ilçelerinde birinci olan takımların katılımlarıyla İl Birinciliği Müsabakaları 23- 25 Ekim 2019 tarihleri arasında Menteşe ve Atatürk Spor Salonlarında gerçekleştirildi. . İl Finallerinde birinci olan takımlar 4-12 Kasım 2019 tarihlerinde İzmir ve Manisa İllerinde düzenlenen bölge müsabakalarına katıldılar. . 

İzmir'de düzenlenen Türkiye Öğretmenler Kupası. Bölge Şampiyonası Müsabakalarında Bodrum Erkek Masa Tenisi Takımımız bölge birincisi oldu.

Marmaris Bayan Masa Tenisi Takımımız ise bölge ikincisi olmuştur.

Manisa ilçesinde yapılan Türkiye öğretmenler kupası müsabakalarında  Bodrum Bayan Basketbol Takımı, rakibi Aydın Bayan Basketbol Takımına son saniyede 1 sayı farklayenilerek bölge ikincisi oldular.

Bodrum Erkek Basketbol  takımımız ise bölge üçüncüsü oldu.

Bölge Final Müsabakaları Cuma Günü oynanacak maçalarla sona erecek. Bölge müsabakalarında birincisi olan takımlar ise 18-24 Kasım 2019  haftasında gerçekleştirilecek olan Türkiye finallerine katılacaklar. İlk üç dereceye giren takımlara Kupa, Madalya ve Başarı Belgesi verilecek.

06-11-201906-11-201906-11-201906-11-201906-11-201906-11-2019

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.