MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Valimiz Esengül Civelek Menteşe Güzel Sanatlar Lisesi ve Şehit Piyade Asteğmen Yıldıray Çeltiklioğlu İlkokulu/Ortaokulu´nu Ziyaret Etti
![Sayın Valimiz Esengül Civelek Menteşe Güzel Sanatlar Lisesi ve Şehit Piyade Asteğmen Yıldıray Çeltiklioğlu İlkokulu/Ortaokulu´nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_11/08174431_23376111_2048767978692894_3672935017696380588_n.jpg)
ayın Valimiz Esengül CİVELEK ile İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ Menteşe ilçemizde bulunan Muğla Güzel Sanatlar Lisesi ile Şehit Piyade Asteğmen Yıldıray Çeltiklioğlu İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek, okul güvenlik önlemleri ile ilgili bilgi aldı.