MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIRSIZ EĞİTİM PROJESİNE BODRUM BELEDİYESİNDEN DESTEK

Muğla Valisi Orhan Tavlı himayelerinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen "Sınırsız Eğitim" projesine, Bodrum Belediyesinden büyük destek geldi.  
SINIRSIZ EĞİTİM PROJESİNE BODRUM BELEDİYESİNDEN DESTEK

Muğla Valisi Orhan Tavlı himayelerinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen "Sınırsız Eğitim" projesine, Bodrum Belediyesinden büyük destek geldi. 

Bodrum Belediyesi 400 Tablet ile Destek Verdi

Öğrencilerimizin uzaktan eğitimden kesintisiz yararlanabilmeleri için yürütülen "Sınırsız Eğitim" projesine Bodrum Belediyesi 400 tabletle katkı sundu. Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz'a teslim edilen tabletlerin dağıtımı, Bodrum Vedat Türkmen Tekin Ortaokulundan başlatıldı.

Sınırsız Eğitim Projesi Çocukların Yüzlerini Güldürüyor

Bodrum Vedat Türkmen Tekin Ortaokulunda yapılan tablet dağıtım törenine; İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ve Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz katıldı. İhtiyaç sahibi öğrencilerin uzaktan eğitimlerini sürdürmeleri adına  Muğla'da "Sınırsız Eğitim" projesinin yüz güldürdüğünü belirten  İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, "Sizin gibi kıymetli, değerli çocuklarımıza bugün tablet hediye edeceğiz. Bu tabletlerin elde edilmesinde emeği olan Belediye Başkanımıza, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve ekibine şahsım ve çocuklarımız adına çok teşekkür ediyorum. Sevgili çocuklar, sizler her şeye değersiniz. Sizleri çok seviyoruz. Elinizdeki tabletlerle, EBA'nın canlı derslerini, videolarını, ev ödevlerini, soru çözümlerini, kaynaklarını takip ederseniz gerçekten uzaktan eğitim sürecinde zamanınızı çok iyi değerlendirmiş olursunuz. Tüm dualarımız, sizinle bir an önce kavuşmak, yüzümüzdeki maskeleri çıkarmak, sizlerle göz teması kurmak, sarılmak ve dokunmak." dedi.

Öğrencilere 25 GB İnternet Desteği

Ardından 25 öğrenciye tabletlerin dağıtımı yapıldı. Öğrencilere tabletlerinin içerisinde SIM kartı ve 1 aylık 25 GB ücretsiz hazır interneti  de hediye edildi. Öğrenciler ilk ay kullabilecekleri 25 gb internet hediyesinin yanında operatörlerin aylık 8gb EBA internet destek paketinden de ücretsiz olarak faydalanabilecekler. 

 

 

02-10-202002-10-202002-10-202002-10-202002-10-202002-10-202002-10-2020 

 

 

 

 

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.