MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SUYUN DEĞERİ KONULU KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA BÖLGE BİRİNCİMİZ ÖDÜLÜNÜ ALDI

"Dünya Su Günü" dolayısıyla Devlet Su İşlerinin düzenlemiş olduğu "Suyun Değeri" konulu kompozisyon yarışmasında Ula Gökçe Zeynep Gönen Ortaokulu 8/A sınıfı öğrencisi, Defne Işıl Özaydın  "Bölge Birincisi" oldu.
SUYUN DEĞERİ KONULU KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA BÖLGE BİRİNCİMİZ ÖDÜLÜNÜ ALDI

"Suyun Gözyaşları" adlı kompozisyonu ile bölge birincisi olan Defne Işıl Özaydın, Aydın DSİ 21. Bölge Müdürlüğüne davet edilerek ödülünü DSİ 21. Bölge Müdürü Göktuğ İlter'den aldı.

"22 Mart Dünya Su Günü" faaliyetleri kapsamında, su bilincinin öğrencilere aktarılması amacıyla düzenlenen "Suyun Değeri" konulu kompozisyon yarışmasının ödül törenine, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ve DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız video konferans yöntemiyle katıldı. DSİ 21. Bölge Müdürü Göktuğ İlter yaptığı konuşmada, suyun tüm canlılar için hayati öneme sahip olduğunu hatırlatarak, her zaman bunun bilincinde olunması gerektiğini vurguladı. Bölge Müdürü, çalışmalara katkı sağlayan tüm öğrencilere teşekkür etti.

Aydın, Denizli ve Muğla illerinde resim ve kompozisyon dalında dereceye giren öğrencilerin yer aldığı ödül töreninde, kompozisyon dalında bölge birincisi olan öğrencimiz Defne Işıl Özaydın'a, Bölge Müdürü Göktuğ İlter  plaket ve saat ödülü takdim etti.

31-03-202131-03-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.