MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tasarım Beceri Atölyelerinin Artırılması
İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin TÖRE Bakanlığın 2023 Vizyon Belgesinde yer alan 21.yy Becerilerinin ve Akıl-Zeka sınıflarının arttırılması kapsamında İlimizde startı verilen MUĞLA / MENTEŞE - TOKİ Şehit Jandarma Yarbay Alim Yılmaz İlkokulu ziyaret ederek öğrencilerimizle birlikte akıl ve zeka sınıflarını dolaştı, öğrencilerimizle birlikte etkinliklere katıldı.![Tasarım Beceri Atölyelerinin Artırılması](/meb_iys_dosyalar/2019_03/11145256_tasarYm.jpg)