TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları ve Proje Yarışmaları Bilgilendirme Toplantıları Gerçekleştirildi
![TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları ve Proje Yarışmaları Bilgilendirme Toplantıları Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2017_11/10115914_IMG_2323.jpg)
TÜBİTAK tarafından finanse edilen öğrencilere araştırma alışkanlığı kazandırmak, bilimsel araştırmanın yöntem ve tekniklerini öğreterek geleceğin bilim adamlarını yetiştirmeyi amaçlayan 4006 Bilim Fuarları ile ilgili Müdürlüğümüz ARGE Birimi´nde görevli TÜBİTAK Projeleri sorumlusu Nurcan DAMLI tarafından okul proje yürütücüsü öğretmenlere bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.
7-9 Kasım 2017 tarihleri arasında 5 ilçe merkezimizde gerçekleştirilen eğitimlere 13 ilçemizden yaklaşık 300 okul proje yürütücüsü öğretmenimiz katıldı. Katılımcı öğretmenlerimiz eğitimlerin gayet bilgilendirici geçtiğini belirttiler.