MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE ÖĞRETMENLER KUPASI'NDA TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLAN BODRUM MASA TENİSİ ERKEK TAKIMI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARETİ

"Türkiye Öğretmenler Kupası" turnuvasında, Türkiye üçüncüsü olan Bodrum Erkek Masa Tenisi Takımı, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre'yi makamında ziyaret etti.  
TÜRKİYE ÖĞRETMENLER KUPASI'NDA TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLAN BODRUM MASA TENİSİ ERKEK TAKIMI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARETİ

"Türkiye Öğretmenler Kupası" turnuvasında 04-12 Kasım 2019 tarihlerinde İzmir'deki karşılaşmalarda rakiplerini yenerek bölge birincisi olan Bodrum Erkek Masa Tenisi Takımı, 24 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara'da yapılan Türkiye finallerinde ise Türkiye 3'üncülüğünü elde etti. Beştepe Kampüsü Spor Salonundaki ödül töreninde, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un elinden kupa alan Bodrum Erkek Masa Tenisi Takımı öğretmenleri: Mehmet Ünal, Ertan Güzel, Murat Nazlı, Mustafa Uludoğan, Ümit Yekrek, Erdal Balcı,  Bedri Beniz hem Ege Bölgesi'nin hem de Muğla'nın gururu oldular.

Bodrum Milli Eğitim Şube Müdürü Eyüp Demirci eşliğinde ziyarete gelen Bodrum Erkek Masa Tenisi Takımı öğretmenlerini ağırlayan Töre, öğretmenlerimizin meslek tecrübeleri hakkında bilgi aldı. Öğretmenlerin başarı hikâyelerini dinledi.

Bodrum Erkek Masa Tenisi Takımı Kurucusu ve Kaptanı Ertan Güzel takım başarısını şu sözlerle değerlendirdi. "Bizi başarıya götüren inanç, çalışma, gayret ve pozitif enerji oldu. Bu kupayı Sayın Bakanımızın elinden alıp Muğla'ya getireceğimize duyduğumuz inancı, enerjiyi en başta hissettik ve başardık. Milli Eğitim Bakanımızın elinden kupayı almanın onurunu ve gururunu yaşadık." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre "Hiçbir başarı tesadüf değildir. Her başarı takdire şayandır. Başarınız bizleri onurlandırdı. Başarılarınızın, motivasyonunuzun ve enerjinizin devamını diliyorum. İyi ki varsınız." dedi.

Ziyaret fotoğraf çekimi ve İl Müdürümüzün öğretmenlere hediye takdimi ile son buldu.

26-02-202026-02-202026-02-202026-02-202026-02-2020

 

 

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.