MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE'NİN BONUS HOCASI İLİMİZDEKİ ÖĞRENCİLERE SEMİNER VERDİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Doğu Akdeniz Üniversitesi iş birliği ile Bonus Hoca olarak bilinen Eğitimci/Yazar Süleyman Beledioğlu tarafından ilimizdeki 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik "Beyin Temelli Öğrenme / Sınav Stresi ve Dikkat Sorunları" konulu seminer düzenlendi.
TÜRKİYE'NİN BONUS HOCASI İLİMİZDEKİ ÖĞRENCİLERE SEMİNER VERDİ

Menteşe, Milas, Bodrum, Köyceğiz, Ortaca ve Fethiye'de düzenlenen seminerlerin Ortaca ayağı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay'ın katılımlarıyla gerçekleşti. Öğrencilerin sınav motivasyonunu ve akademik başarısını artırmak amacı ile düzenlenen seminerde, Eğitimci Yazar Süleyman Beledioğlu konuşmacı olarak yer aldı.

Ortaca Anadolu Lisesinde düzenlenen seminerde Bonus Hoca, öğrencilerin başarısını etkileyen faktörler üzerinde durarak dikkat dağınıklığı ve sınav stresi ile baş etme yöntemleri, sınavda zaman yönetimi, motivasyon ile beyin temelli öğrenmenin ilişkisi hakkında bilgiler verdi. Öğrencilerin büyük bir dikkatle dinlediği seminer, son derece verimli geçti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay, değerli katkıları için Eğitimci Yazar Süleyman Beledioğlu'na teşekkür etti.

17-03-202217-03-2022

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.