MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Amir Çiçek ve Müdürümüz Sayın Celalettin Ekinci Milas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanına Mercedes-Benz ile Yapılan Protokol Kapsamında Kurulan Laboratuvarın Açılışını Gerçekleştirdi
![Valimiz Sayın Amir Çiçek ve Müdürümüz Sayın Celalettin Ekinci Milas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanına Mercedes-Benz ile Yapılan Protokol Kapsamında Kurulan Laboratuvarın Açılışını Gerçekleştirdi](/meb_iys_dosyalar/2017_02/21214036_a.jpg)
Sayın Valimiz Amir ÇİÇEK ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ Milas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanına Mercedes-Benz ile yapılan protokol kapsamında kurulan laboratuvarın açılışını gerçekleştirdi. Ardından, Milas Boğaziçi Mahallesi Kent Konseyi üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi.