MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Velilerimize Önemli Uyarı!

Sayın velimiz, şüpheli bir organizasyonun, velileri arayarak ögrenciler icin rehberlik ve interaktif eğitimler verdigi söylemiyle görüşmeler yaptıgı ve aramalarında farklı isimler kullandığı  anlaşılmıştır.. Bu tür şahıslara itibar edilmemesini rica ederiz. Şüpheli Cep: 0 555 0043692 
Velilerimize Önemli Uyarı!

 

    02/10/2019 Çarşamba Günü Müdürlüğümüze intikal eden bazı şikayetlerde bir şüpheli organizasyonun, öğrenci velilerini arayarak ögrenci için rehberlik ve interaktif eğitimler adı altında eğitim  verecekleri  söylemiyle görüşmeler yaptığı tespit edilmiştir. Söz konusu şahısların aramalarda farklı isimler kullandığı fakat aramaları  0555 004 36 92 nolu telefon numarasıyla yaptığı anlaşılmıştır.

     Konunun Müdürlüğümüze ulaşması ile acilen gerekli tüm tedbirler alınmıştır. İlçe Milli Eğitim Müdürlerine talimat verilerek  okul müdürlerine, öğretmenlere, velilere  bunun bir dolandırıcılık faaliyeti olabileceğinin ivedilikle duyurulması istenmiştir.

   Müdürlüğümüz toplu  SMS servisi üzerinden Tüm velilerimizin cep telefonlarına,; "Sayın velimiz, şüpheli bir organizasyonun, velileri arayarak ögrenciler icin rehberlik ve interaktif eğitimler verdigi söylemiyle görüşmeler yaptıgı ve aramalarında farklı isimler kullandığı  anlaşılmıştır.. Bu tür şahıslara itibar edilmemesini rica ederiz. Şüpheli no 05550043692 " yazan kısa mesaj gönderilmiştir

     İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak söz konusu şahıslarla ilgili Muğla Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur.

02-10-2019

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.